Szkolenia kierowców

Przedsiębiorstwo, które organizuje takie szkolenie dla swoich kierowców może liczyć na konkretne efekty w postaci mniejszej liczby błędów w obsłudze tachografu, bezproblemowe kontrole drogowe oraz mniej pracy przy analizie czasu pracy kierowców w przedsiębiorstwie. Kierowcy są uświadamiani jakie są ich obowiązki, co musi się bezwzględnie znaleźć w dokumentacji kierowcy, na co zwracać uwagę podczas codziennej pracy i rejestracji jazdy w tachografie.

Niektórzy kierowcy, pomimo posiadanych wszystkich kursów i certyfikatów, dopiero od nas dowiadują się jakie są praktyczne zasady stosowania Rozporządzenia 561 i organizacji czasu pracy podczas wykonywania przewozów. Najczęstszym błędem jest zamiana kolejności przerwy w jeździe ciągłej (15 minut / 30 minut) oraz błędnej interpretacji rekompensaty skróceń odpoczynków tygodniowych.

Wszelkie argumenty kierowców w stylu "a po co to ?", "nigdy nie miałem problemów podczas kontroli", "to nie jest mój problem" dogłębnie i obrazowo argumentujemy, aby kierowca zrozumiał, że zasady zostały stworzone dla dobra wszystkich (przede wszystkim kierowców), a nie żeby im uprzykrzać pracę.

Gdy dopasujemy przepisy w sposób praktyczny do sposobu pracy konkretnego kierowcy okazuje się, że bez najmniejszego problemu da się tak ułożyć dzień pracy, aby wykonać zlecenie na czas i zgodnie z przepisami (co wcześniej "podobno" było niewykonalne).

Zapraszamy na nasze szkolenia w Stowarzyszeniach oraz z ogromna przyjemnością zjawimy się w Twojej firmie na indywidualnym szkoleniu dla TWOICH kierowców. Gwarantujemy sympatyczną atmosferę, odpowiedni sposób przekazywania wiadomości (praktyczny, skuteczny i łatwy do przyswojenia) oraz prowokujemy kierowców do aktywnego uczestnictwa. Dzięki temu ZAWSZE szkolenie jest merytoryczną rozmową z kierowcami a nie nudnym jednostronnym wykładem-monologiem prowadzącego.