Inwestuj w wiedzę – szkolenia ITD-PIP w GDYNI 12.12.2017 [zobacz lokalizacje]

Ile wynosi płaca minimalna w Niemczech? Czy potrzebny jest przedstawiciel we Francji? Jakie są obowiązki dokumentacyjne kierowcy delegowanego do krajów UE? Jak dobrze wyliczyć diety i noclegi? Odpowiedzi na te pytania poznasz już niebawem podczas jesiennej edycji szkoleń prowadzonych przez naszych ekspertów z kancelarii transportowej ITD-PIP.

Branża transportowa jest niezwykle dynamiczna, co niejednokrotnie sprawia, że budzi to wiele pytań i kontrowersji. Niezależnie od tego czy jesteś na rynku od lat, stawiasz pierwsze kroki jako przedsiębiorca lub zajmujesz się ewidencją wewnątrz firmy, jedno jest pewne – wiedzę należy aktualizować na bieżąco. To jedyne rozwiązanie pozwalające uniknąć kar i mandatów.

Wychodząc naprzeciw licznym dylematom, już od kilku lat prowadzimy szkolenia z zakresu prawa transportowego. Jesienna edycja właśnie przed nami – zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji zapraszamy 12 grudnia do Gdyni.Szkolenie poprowadzi Mariusz Hendzel, znawca prawa transportowego, ekspert rozliczania (ewidencji) czasu pracy kierowców, wykładowca szkoleń inspektorskich oraz analityk zagadnień dotyczących czasu pracy kierowców.

Tematem jesiennych szkoleń będzie płaca minimalna, obowiązki dokumentacyjne, delegacje krajowe i zagraniczne, wyliczanie diet i noclegów, podstawy czasu jazdy oraz odpoczynków, wyjaśnienie naruszeń oraz przygotowanie dokumentacji do kontroli. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się również w jaki sposób prawidłowo obsługiwać tachograf, jak dokonywać wpisów manualnych (w kontekście art.12) oraz jak odczytywać i archiwizować dane z kart kierowców. Więcej informacji nt. szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie https://szkolenia.itd-pip.pl

FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE:

ZGŁOSZENIE [ GDAŃSK 12.12.2017 ]